Ja tu, Tty tam, ja Cię w sercu zawsze mam

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

· Dodane przez: · w kategorii: Cytaty
· Wszystkie opisy dodane przez "aluss": 1



Komentarze
julia 4 lutego 2012

taaa… tak naprawdę to nie boję się gdy ciemno jest, bo mam latarkę i GPS

sisi 27 marca 2012

Niezłe, ale mogło być lepsze

Leave a comment