Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Jutro będzie lepiej... zawsze zasypiaj z tą nadzieją...
"Ja mam żółte serce i niebieską w żyłach krew" tylko RKS RADOMSKO!!!
Było coś i nic Coś wyszło oknem, a nic dzwiami i co zostalo? i" xD"""



Wysyłam...
No comments yet.