Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
ZyCiE jEsT cZaSeM cIeŻkIe...Wi
Niebieskimi oczkami patrzę na świat.! <3
Gdzie się znajdują rzeki bez wody?.. Na mapie
Lubię stać w deszczu...Czemu?! Bo w deszczu nie widać moich łez...;(
ZyCiE jEsT cZaSeM cIeŻkIe...Wi
Niebieskimi oczkami patrzę na świat.! <3
Gdzie się znajdują rzeki bez wody?.. Na mapie
Lubię stać w deszczu...Czemu?! Bo w deszczu nie widać moich łez...;(
No comments yet.