Jest mi smutno, jest mi źle, więc posiedzę na gg :)
Następny »
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Życie to... git! Szkoła to... kit! A batonik jest...3bit!
Nikt Cię nie podniesie, jeżeli sam nie wstaniesz...
Przerażające, że świat jest taki niesprawiedliwy, pełen chorobliwego e



Wysyłam...
No comments yet.