Miłość – to coś co boli, to co się czuje, to czego najbardziej brakuje
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Pojechałam, nie wróciłam, bo buciki swe zgubiłam[!] ;/
Trzeba wielu lat by znaleźć Przyjaciela,wystarczy chwila by go stracić
Niemożliwe, aby było możliwe kochać kogoś tak mocno!
Jeb Się w każde Story dla mnie jesteś Skończony .. LaLA



Wysyłam...
No comments yet.