<`_BoNieMaWiększejMiłościNiżTa, GdyKtośŻycieOddaje, AbymJaMogłaŻyć_`>
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Miłość jest do bani!!Czemu??Bo tak bardzo rani!!
SZKO
Boi się nas Legia Warszawa, bo nasza Wisła to jest sława!
Przez oczernianie innych nigdy nie zabłyśniesz...chyba, że wśród debili



Wysyłam...
No comments yet.