z tego'szczęścia'to aż się skakać chce..najlepiej z mostu i pod pociąg
· Dodane przez: Lola_p._ · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "Lola_p._": 2
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Życie bez miłości jest jak akwarium bez wody...xDe
życie jest piękne, ale ludzie są do kitu ;( :)
Zabierz mnie na drugi brzeg... Chcę być przy Tobie!!! :(
Kocham powiem więcej Kochanie Kocham całym sercem KOcham jestem pewna



Wysyłam...
No comments yet.