Najpiękniejszym dniem w moim życiu był ten ,w którym cię poznałem . Najgorszy był ten w którym cię straciłem .. :* </3 <W>
· Dodane przez: __3____D_ · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "__3____D_": 1
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
bo do mnie anioły wchodzą bez pukania i kawę mi słodzą uśmiechem ;)
wstań i zobacz jak siedzisz!! ;**
Chodź, mam klucz, naprawimy wszystko.



Wysyłam...
No comments yet.