Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
pomyśl czy warto jest żyć ..? =<
1jedno...słowo...jeden...gest...i...już...wszystko..twoje..jest!! ; **
Warto iść przed siebie, bo za każdym następnym zakrętem może być prosta...
Cukier? Nie! Miód? Nie! Kurcze, nie znam nic słodszego niż TY :*



Wysyłam...
No comments yet.