Nikt mnie nie kocha,Kazdy olewa,wezmę żyletkę i pójdę do nieba!! !; ((
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
...Taaak słodko... Taaak niewinnie... => Śpię ;*
^^ Imprezkaa ... będzie się działo ;p
Uśmiecham się do bliskich, bo nie lubię patrzeć na ich smutek



Wysyłam...
No comments yet.