A Świstak siedzi i puszcza bąki, bo mu kszesło ukradli… ;)
Następny »
· Dodane przez: Kinmiusia223x · w kategorii: Świstak
· Wszystkie opisy dodane przez "Kinmiusia223x": 1
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Wszystko jest takie .. Dziwne =/
Kocham życie, kocham świat, bo to wszystko co dzisiaj mam...
Mieszkam za górami, za lasami... kur*a wszędzie mam daleko :D
Kocham mojego kochania, a on kocha jego kochanie :* :* :* :*



Wysyłam...
No comments yet.