Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Nie jestem piękna,ale taka sobie.Nie jestem winna,że Kocham się wTobie
Wiesz, szczęście bywa każdemu pisane... ;*;*;*
Szkołyy się nie da spalić bo wszyscy ją olewają!! :)
Nie jestem piękna,ale taka sobie.Nie jestem winna,że Kocham się wTobie
Wiesz, szczęście bywa każdemu pisane... ;*;*;*
Szkołyy się nie da spalić bo wszyscy ją olewają!! :)
No comments yet.