dziękuje za wszystko Danio:** kc braciszku:*****<3.
Następny »
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Ich liebe dich <3
Miłość , zrozumienie .... Nie !!! To tylko złudzenie ;(
Na rozpaczanie i płacz szkoda czasu...Ważna jest przyszłość :)
Umrę z tęsknoty lub z bólu, w każdym razie przez Ciebie!!!



Wysyłam...
No comments yet.