Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Życie jest do kitu 99% smutku 1% szczęścia ! ! ! ! !
...Po Co Mi ŻyĆ...JaK TaK Ma WyGlĄdAć MoJe ŻyCiE :(...
Lubię chodzić do szkoły, ale tylko w wakacje :):):):)
Jeszcze jeden raz spotkać Ciebie, jeszcze jeden raz tonąć w niebie:*



Wysyłam...
No comments yet.