Nie traktuj życia zbyt poważnie….i tak nie wyjdziesz z niego żywy ;)
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Kłopoty podążają za nim na setkach maleńkich nóżek.
Po co się pytać na starcie co będzie z nami?!
Nieprzespane noce, smutne dni. Czy warto było cierpieć tak? Powiedz Mi
"Pokonuje zło nienawiść zazdroś nie na darmo ma na imie MI



Wysyłam...
No comments yet.