Głupia byłam:( jestem i będę:( przepraszam Was za to, że się urodziłam
· Dodane przez: Ewelinka_kolbuszowa · w kategorii: Smutne
· Wszystkie opisy dodane przez "Ewelinka_kolbuszowa": 1
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Kocham kogoś kochanego i nie mogę żyć bez niego
Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą... [*]
Są ludzie i parapety, krzesła i taborety :P



Wysyłam...
No comments yet.