Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Nie ma mnie dla nikogo !
Kogo kocham kogo lubię tego nie wiem bo się gubie
Trzeba walczyć, nie ma nic za darmo
Czemu wszystko co było już się skończyło ? :((
Nie ma mnie dla nikogo !
Kogo kocham kogo lubię tego nie wiem bo się gubie
Trzeba walczyć, nie ma nic za darmo
Czemu wszystko co było już się skończyło ? :((
No comments yet.