powinienem wydłubaćWAMoczy, Aw toMIEJSCEwstawićWASZE wyrznięteJAJA xD
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
oDDałaBym wSzyStkO byŚ by
Zero smutków, zero łez, moje życie jest the best!!!
Nasz cudowny sen powoli dobiega końca... a chciałam by trwał wiecznie
` ; * ` średnik z głupiią gwiiazdką - a tak ciieszy . ; )) hehe



Wysyłam...
No comments yet.