Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
BMW - Bardzo Mały Wóz xD
Wierzę w UFO, bo w ludzi nie warto...
...Lepiej zrozumieć mało niż zrozumieć źle...
BMW - Bardzo Mały Wóz xD
Wierzę w UFO, bo w ludzi nie warto...
...Lepiej zrozumieć mało niż zrozumieć źle...
No comments yet.