Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Nie jestem piękna,ale taka sobie.Nie jestem winna,że Kocham się wTobie
Nie traktuj życia zbyt poważnie....i tak nie wyjdziesz z niego żywy ;)
Szkoła jest jak kibel - chodzę, bo muszę ;/
Gdy byłeś mały nie zaznałeś matczynej miłości, zaznałeś tylko ojcowską



Wysyłam...
No comments yet.