Jestem gdzieś daleko,z dala od Ciebie i żałuję tego,nienawidzę siebie
· Dodane przez: xcatherinax · w kategorii: Smutne
· Wszystkie opisy dodane przez "xcatherinax": 72
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Życie jest piękne..." - powiedział Prosiaczek i skoczył w przepaść"""
Nie masz pomysłu na opis? KUP GO !! :D
Bo zamiast dobrem przegnac zło dali się splątać jakąś grą...
OśLePłEm... CzY jEsZcZe KiEdYś ZaGrAm Na SkRzYpCaCh?



Wysyłam...
No comments yet.