Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Życie to dar, którego nie powinniśmy odrzucać ani marnować...
W moim życiu jest męszczyzn: jem Grześki, piję Kubusie i śpię z Jaśki
ŻYCIE TO BAJUCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Smutno Ci? A może budyń...



Wysyłam...
No comments yet.