Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Może by było lepiej jakbyśmy się nie poznali ? Bo ciągle mnie ranisz
KaŻdY FaCeT PoTraFi DuŻoO...CzYLi NiC!!! SkRzYwDzI, NiE dA NaDziEI!!!
Szczęście to ta chwila kiedy nie ma przy tobie żadnego Debila!
Facet jest jak chleb - lepiej się nim podzielić, niż nie mieć wcale...



Wysyłam...
No comments yet.