Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Współczuje pszczołom i osom... Czemu? Bo cały czas muszą bzykać...
Największym błędem jest udawanie, że to co boli nas obojętne jest...
HWDP=> HERMIONA WIDZIA
zyje sie aby zyc ,umiera aby umierac ,kochac aby miec potem wspomnieni



Wysyłam...
No comments yet.