Nie Piszę Opisu, Bo Nie Mam Długopisu…^^

, 10.0 out of 10 based on 1 rating
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

· Dodane przez: · w kategorii: Rymowane
· Wszystkie opisy dodane przez "EwuSs": 1



Komentarze
Natalia :*:*:* 23 marca 2012

Po prostu się wzruszyłam, bardzo mi się ten opis podoba :):):):):*:*:*

Leave a comment