…Upaść na ziemie…i jak dziecko szlochac..nigdy nie powstać,…nigd

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

· Dodane przez: · w kategorii: Smutne
· Wszystkie opisy dodane przez "mika": 2



Komentarze
cela2121 11 kwietnia 2012

dobre

Leave a comment