Nie traktuj życia zbyt poważnie….i tak nie wyjdziesz z niego żywy ;)
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
chłopaki nie płaczą... bo ich nie stać na chusteczki :) :]
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam...
Miłość bywa trudna, ale jest i prosta... Miłość to My... ;***



Wysyłam...
No comments yet.