Najpiękniejszym dniem w moim życiu był ten ,w którym cię poznałem . Najgorszy był ten w którym cię straciłem .. :* </3 <W>
· Dodane przez: __3____D_ · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "__3____D_": 1
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Lepiej Nauczyć się Żyć Samej.niż Tkwić w niesatysfakcjonującej relacji
Przyjaciół się szanuje, a nie ignoruje...
Bo miłość jak ogień rozpala nasze serca .. <333
Cel osiągnie ten co się stara, co pozostaje nam wbrew nadziei wiara



Wysyłam...
No comments yet.