Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i żyć na nowo..
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Ciągle pada i pada... Końca nie widać... Żeby się tylko ryby nie potopiły...
"...Kiedyś obiecałem, że nigdy Was nie zostawię..."
Lubię stać w deszczu...Czemu?! Bo w deszczu nie widać moich łez...;(
Dzisiaj będę żyć, jutro będę kochać...... Zapominam Cię



Wysyłam...
No comments yet.