Mówią ludzie że ,do niczego się nienadaJESZ …..mylą się uwież mi :)

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

· Dodane przez: · w kategorii: Obraźliwe
· Wszystkie opisy dodane przez "admin": 1125



Komentarze
anonim123 28 stycznia 2012

hehee, ja właśnie nie lubię Tokio Hotel, lecz moja siostra przepada za tym;)

Leave a comment