Są chwile, gdy myślę o tobie, nie ma nocy bym nie widział Cię w snach
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Współczuje pszczołom i osom... Czemu? Bo cały czas muszą bzykać...
Kocham To Życie Kiedy Ma Styl, Kiedy nie Nudzi Mnie Żadna z Chwil ;):*
W życiu są chwile radości i smutku. Raz w Nas jest miłość, a raz gniew
KoChAm UsTa, TwOjE oCzY, kOcHaM uŚmIeCh TwÓj uRoCzY... :*:*:*



Wysyłam...
No comments yet.