Nie jestem piękna,ale taka sobie.Nie jestem winna,że Kocham się wTobie
· Dodane przez: MiKaa · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "MiKaa": 18
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Gdy ci smutno, gdy ci źle, napisz do mnie na GG
Okno najwyokienowatniejsze
KOCHAM CI
UWGA!!! Dzieciaki... Nie dokarmiajcie nauczycieli :))



Wysyłam...
No comments yet.