Najważniejsze, to walczyć o swoje marzenia. Być pewnym i kochać pewnie… Nie wątpić, lecz wierzyć :)
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Inspirujące
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Siedzę w kącie i płaczę, bo nie wiem kiedy znowu cię zobaczę...
Wszystko co pamiętam, pamiętałam i będę pamiętać, to marzenia i sny.
. . . MiśKuuu Mój!!! ;* kochać i tylkoo kochać! :*



Wysyłam...
No comments yet.