Ja cb kocham, wiem, że chcecie dla mnie jak najlepiej, ale tak wyszło i co ma być to będzie, a jak będzie źle, to mam nadzieję, że będziecie ze mną<3
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Nie rozumiee ludzi, którzy potrafią kogoś krzywdzić nawet słowem , i n
sylwek już a mi sie zmazał tóż ;).. hehe
TAK JUZ BYWA ZABUJANYM ZE NIE WIDZI W



Wysyłam...
No comments yet.