Ja cb kocham, wiem, że chcecie dla mnie jak najlepiej, ale tak wyszło i co ma być to będzie, a jak będzie źle, to mam nadzieję, że będziecie ze mną<3
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
jak ci smutno jak ci źle zadzwoń do mnie na gg
TyLko Ty MinIuu.! kocham Cię baaRdzo;*mOje SerDuszKo ca
Zamykam oczy, otwieram serce by dać Ci wszystko by dać Ci więcej



Wysyłam...
No comments yet.