-Kooooocham Cięęęę…<3 -Co.? -Nie, nic, tylko klawiaturę czyszczę. :-*
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Jak nazywa się sedes po japońsku? NaSikajTu XD
Impreza
Szalenie kocham trochę Cię, ale Ty to wiesz :)
Bawisz sie uczuciami jak dziecko klockami.Budujesz rozwalasz i szybko



Wysyłam...
No comments yet.