A teraz będę żyła dla siebie, dla drzewa, dla chodnika i dla cegły, będę żyła chociażby dla podmuchu wiatru, będę żyła dla wszystkiego żeby nie dać Ci tej satysfakcji, że żyłam tylko dla Ciebie!
· Dodane przez: Marlen · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "Marlen": 12
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Kocham szkołę, ale tylko w wakacje:):):):)
Brak Witaminy C-iebie
kocham Cię..........lecz Ty mnie chyba nie :(
A ŚWISTAK SIEDZI, BO MILCE SPUCH



Wysyłam...
No comments yet.