Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i, nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół, i nie ma Cię i nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce. Kocham Cię! Kocham! wciąż Cię kocham, i nie znam już innych słów, to jest zbyt trudne.
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
:)
Kup mi plastikowy pirścionek i powiedz że mnie kochasz!
piękne są tylko chwile :)
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i żyć na nowo..



Wysyłam...
No comments yet.