Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i, nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół, i nie ma Cię i nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce. Kocham Cię! Kocham! wciąż Cię kocham, i nie znam już innych słów, to jest zbyt trudne.
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Twój Stary Kopie Rowy Uszami xD
Mam Się Stresować ?? niee. Przejmować ?? ;o yyy. Chodzić Żałować ??
Nie boję się gdy ciemno jest, bo mam latarkę i GPS
Nic nieważne, bo w ramionach Twoich zasnę :*



Wysyłam...
No comments yet.