Ludzie mówią, że bez miłości nie da się żyć… osobiście uważam, że powietrze jest ważniejsze. ;D
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Jeszcze jeden raz poznać cb, jeszcze jrden raz tonąć w niebie .
Żałuję, że Cię poznałam, żałuję, że się w Tobie zakochałam
Nie pij wina ani wódki, bo zobaczysz ufoludki xD :)



Wysyłam...
No comments yet.