Ludzie mówią, że bez miłości nie da się żyć… osobiście uważam, że powietrze jest ważniejsze. ;D
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Zatonąc w twoich oczach ;-*
Musze się już zrywać ale chce zostawić moją przyjaźń na zawsze..;DD
Jest mi smutno, jest mi źle, więc posiedzę na gg :)



Wysyłam...
No comments yet.