Myślą, że jestem głupia, naiwna, łatwa. Myślą, że jak PRZEPRASZAM, od razu trzeba wybaczać. <3
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
...Chc
Bo świat czarno-biały kolor ma... bajka żyła tylko raz... ;(
Jestem w kropce ................. Zgadnij której? :D
Gdy Masz W Życiu Pecha, Walnij Sobie LECHA



Wysyłam...
No comments yet.