Nie jest dobrze, nie jest źle, ale trochę nudzisz mnie ;)
« Poprzedni
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
...Jesteśmy samotnością...
Czuję Twoje spojrzenie na sobie...
Są w życiu dni, chwile, ludzie i debile
Nie jest dobrze, nie jest źle, ale trochę nudzisz mnie ;)
...Jesteśmy samotnością...
Czuję Twoje spojrzenie na sobie...
Są w życiu dni, chwile, ludzie i debile
No comments yet.