-A wiecie co mnie najbardziej rozśmiesza? -To, że próbując udowodnić, że jestem gorsza od Was, tylko udowadniacie, że jestem lepsza ;p !
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Przyjaciele są po to by pomagać... widocznie moi o tym zapomnieli. :(
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
OPIS Z BIEDRONKI



Wysyłam...
No comments yet.