Jestem jaka jestem…Nie szukaj we mnie wad, bo ich mi nie brak…Ludzie, mam dość waszej krytyki ….!!!!
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
życie jest słodkie jak cytryna i fajne jak szkoła czyli :P
Faceci są jak kibel - albo zajęty albo zasrany!!!
Zycie jest smutne, samotne i nie kochajace.
Oui, je suis très amour .. mais je ne sais pas comment le prouver



Wysyłam...
No comments yet.