Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Bo jest paru Ludzi, Bo jest pare w życiu dobrych chwil :) :D
KOcham Cię, a Ty wolisz ją... Najpierw ja potem ona!
Co z tego że cię kocham.Co z tego że mi się podobasz.Dla cb to zabawa.
Bo jest paru Ludzi, Bo jest pare w życiu dobrych chwil :) :D
KOcham Cię, a Ty wolisz ją... Najpierw ja potem ona!
Co z tego że cię kocham.Co z tego że mi się podobasz.Dla cb to zabawa.
No comments yet.