Bo zawsze jest tak, że czujemy się źle, a gdy wszystkie widzimy się, to od razu skaczemy i cieszymy się, bo życie to dar, który dał nam Bóg i umierać nie chce nam się, bo życie to sen, który śni nam się, co dzień. ;pp
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Optymistyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Ponad życie Cię kochałem, a teraz sam zostałem ;-(
...Bo to Co dla mnie miało Sens Odeszło Razem Z Tobą ;(
Serce kobiety to ocean pełen tajemnic... (Titanic)
Bo Życie To Nie Bajka, A Polska Nie Jamajka



Wysyłam...
No comments yet.