Przyjaciel, to ktoś komu możemy zaufać. Nawet w trudnych chwilach zwierzyć się. :)
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
______________?_______________ .______________???____________ ._____?_
Aniołku .. Płaczesz ? . Tak !. Dlaczego ? . Bo kocham .. < 333 ; ((
GdyCiebieZobaczyłam, TakJakSnyPoczułam, ŻeToBędzieszWłaśnieTy=)
Walcz o każdą chwilę, bo to ona daje siłę :))



Wysyłam...
No comments yet.