No jak myślisz, czemu ja i Marta się przyjaźnimy? – No to proste, bo jesteśmy przyjaciółkami i mam na imię Magda, a moja kumpela Marta…
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Ten który przy kolegach złapie za rękę i powie Tą dziewczynę kocham:*
co sie z Toba smieje,lecz Ten ktory z toba Placze jest twoim Przyja...
Już nie wiem jak bez Twojego ciepła przetrwać mam :(
zaufanie moje stracił i już go nie odzyska



Wysyłam...
No comments yet.