No jak myślisz, czemu ja i Marta się przyjaźnimy? – No to proste, bo jesteśmy przyjaciółkami i mam na imię Magda, a moja kumpela Marta…
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Dość już krytyki, dość tego żalu, teraz me życie biegnie pomału
Prawdziwy przyjaciel zauważy twój smutek,nawet gdy tego nie okazujesz
Twoja stara to ulica, a twój stary to Kubica
dotyk twych ust , i morze bez łez , nie wiesz że wciąz ja kocham cie ;



Wysyłam...
No comments yet.