Bo z przyjaciółmi już tak jest, masz pełne zaufanie, a później wychodzi na to, że zupełnie nie znasz tej osoby. Wyznajesz jej sekret, a ona go nie zachowuje… a na dodatek pisze do osoby, na której nam bardzo zależny! w du*ie mieć taką przyjaźń!
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Nie jąkaj się, bo wiatru nie ma
serce a ty masz jakieś wady ? - Jestem bez wad, bez wad, bez wad :)
ChcęByćNiewidoczna, ByNieZawadzaćNikomu, ByNiktNieMusiałMnieOglądać ;(



Wysyłam...
No comments yet.