Ludzie, wiecie jakie macie szczęście, że macie siostrę lub/i brata. A jeszcze tego nie doceniacie. Doceńcie to, bo jak odejdzie, to będziecie bardzo tęsknić ;(
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Kochałam za mocno i teraz cierpię...
(*_*) - (^_^) - (~_~)
` Wiesz Co.. ? Kocham Cię Ponad Wszystko.. `
Na DzIe



Wysyłam...
No comments yet.